Lead Team

Stuart Cameron : Principal
Stuart Cameron
Principal
Cathie Zelas : Associate Principal / SENCO
Cathie Zelas
Associate Principal / SENCO
Rob Naysmith : Associate Principal
Rob Naysmith
Associate Principal
Rachel Ono : Team Leader Huritini
Rachel Ono
Team Leader Huritini
Kim Lister : Team Leader Ōrongomai
Kim Lister
Team Leader Ōrongomai
Anita Head : Team Leader Ōtāwhito
Anita Head
Team Leader Ōtāwhito
Lisa Dovey : Team Leader Ōtūmatua
Lisa Dovey
Team Leader Ōtūmatua

Ōtūmatua (Block E)

Lisa Dovey : Team Leader / T40 Teacher
Lisa Dovey
Team Leader / T40 Teacher
Michael Ruffell : T41 Teacher
Michael Ruffell
T41 Teacher
Kelsey Bush : T42 Teacher
Kelsey Bush
T42 Teacher
Mandy Dellaca : T43 Teacher
Mandy Dellaca
T43 Teacher
Chris Williams : T43 Teacher
Chris Williams
T43 Teacher

Ōtāwhito (D Block)

Anita Head : Team Leader / T30 Teacher
Anita Head
Team Leader / T30 Teacher
Alice Eastwick : T31 Teacher
Alice Eastwick
T31 Teacher
Brooke Young : T32 Teacher
Brooke Young
T32 Teacher
Carolyn Adams : T33 Teacher
Carolyn Adams
T33 Teacher
Jane Wilks : T33 Teacher
Jane Wilks
T33 Teacher
Fiona Virtue : T34 Teacher
Fiona Virtue
T34 Teacher
Natasha Fraser : T35 Teacher
Natasha Fraser
T35 Teacher
Henry Smith : T36 Teacher
Henry Smith
T36 Teacher

Ōrongomai (C Block)

Kim Lister : Team Leader / T20 Teacher
Kim Lister
Team Leader / T20 Teacher
Jane Watts : T20 Teacher
Jane Watts
T20 Teacher
Abbi Thomas : T21 Teacher
Abbi Thomas
T21 Teacher
Kate Heveldt : T22 Teacher
Kate Heveldt
T22 Teacher
Sara Kelly : T23 Teacher
Sara Kelly
T23 Teacher
Carmel Hooper : T23 Teacher
Carmel Hooper
T23 Teacher
Nicole Batty : T24 Teacher
Nicole Batty
T24 Teacher
Anna DeFrancis : T25 Teacher
Anna DeFrancis
T25 Teacher
Fiona Harney : T26 Teacher
Fiona Harney
T26 Teacher
Gael McFarlane : T27 Teacher
Gael McFarlane
T27 Teacher

Huritini (B Block)

Rachel Ono : Team Leader / T10 Teacher
Rachel Ono
Team Leader / T10 Teacher
Rachel Dixon : T11 Teacher
Rachel Dixon
T11 Teacher
Amy Craddock : T12 Teacher
Amy Craddock
T12 Teacher
Louise Ponce : T13 Teacher
Louise Ponce
T13 Teacher
Robyn O’Neill : T14 Teacher
Robyn O’Neill
T14 Teacher
Josie O’Callaghan : T14 Teacher
Josie O’Callaghan
T14 Teacher
Danielle Ward : T15 Teacher
Danielle Ward
T15 Teacher

Ahuriri (A Block)

Julie Phillips : T1 Teacher
Julie Phillips
T1 Teacher
Rachel Davies : T1 Teacher
Rachel Davies
T1 Teacher
Nicky Edwards : T2 Teacher
Nicky Edwards
T2 Teacher
Kathryn Hartnell : T3 Teacher
Kathryn Hartnell
T3 Teacher

Performing Arts

Jade Smith : Performing Arts Teacher
Jade Smith
Performing Arts Teacher
Reegan Smith : Performing Arts Teacher
Reegan Smith
Performing Arts Teacher
Madeleine Gillman : Performing Arts Teacher
Madeleine Gillman
Performing Arts Teacher

Learning Support

Zac McCallum : Librarian
Zac McCallum
Librarian
Jenny Randall : ORS/Reading Recovery
Jenny Randall
ORS/Reading Recovery
Helena Preest : Teacher Assistant
Helena Preest
Teacher Assistant
Catherine Fitzpatrick : Teacher Assistant
Catherine Fitzpatrick
Teacher Assistant
Gemma McKenzie-Clausen : Teacher Assistant
Gemma McKenzie-Clausen
Teacher Assistant
Jan Richards : Teacher Assistant
Jan Richards
Teacher Assistant
Joy Chamberlain : Teacher Assistant
Joy Chamberlain
Teacher Assistant
Kristine Wallace : Teacher Assistant
Kristine Wallace
Teacher Assistant
Amy Brown : Teacher Assistant
Amy Brown
Teacher Assistant
Lesley Testasecca : Teacher Assistant
Lesley Testasecca
Teacher Assistant
Val Murray : Teacher Assistant
Val Murray
Teacher Assistant

International

Penny O’Connell : International Director
Penny O’Connell
International Director

Office

Heather Burnby : Office Manager
Heather Burnby
Office Manager
Vicky Brown : Executive Officer
Vicky Brown
Executive Officer

Caretakers

Phil Edwards : Caretaker
Phil Edwards
Caretaker